Teslimat Bilgisi

Sipariş Sonrası


Sitemizden Sipariş verdikten sonra , satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından ofisarena.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi ve kredi kartı ile alınmaktadır. 


1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde, size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine aynı gün içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yâda müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir

Kargo paketini açtığımda aldığım ürün kırık,çizik ve zarar görmüş şekildeydi.Ne yapmalıyım? 

Siparişinizi kargo görevlisi yanınızdayken mutlaka açıp kontrol etmelisiniz.Unutmayın ki kargoyu teslim aldıktan sonra kargo firmasının yükümlülüğü ortadan kalkar.Aldığınız ürün 'hasarlı' ya da ambalajı 'deforme' ise bunun için 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' ya da ürününüzün Yetkili Servis tarafından kurulumu sırasında düzenlenecek 'Yetkili Servis Hasar Raporu' gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız 'hasar bildirimi'kabul edilmeyecektir.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Hafta içi saat 12.00 ye kadar vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz. Tüm kargolarınız Yurtiçi Kargo firması tarafından teslim edilmektedir.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?


Sayfamızdan Banka havalesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL Secure tarafından korunmaktadır 128 bit' lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Ürünün teslim aldıktan sonra ürünün hasarlı olduğunu farkettim.Ne yapmalıyım? 

"Kargo Tespit Tutanağı" olmadan teslim alınan ürünlerdeki hasardan/deformasyondan ofisarena.com sorumlu değildir. 


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayabilirim? 

Ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.Ayrıca "Siparişlerim" başlığından bu bilgiye hemen ulaşabilir.Dilerseniz Kargo firmasının sitesinden kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz

Yaptığım alışveriş ne zaman teslim edilecek?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde teslim alabilmek için fatura ve teslimat adreslerinin doğruluğundan emin olmalısınız.Fatura adres bilgileri fatura işleminden sonra değiştirilemez.Ürünün seçenekleri varsa (renk,numara,vs.) dikkatli bir şekilde uygun olanı seçmelisiniz.

Garanti ve İade Koşulları nelerdir?


Aldığınız tüm ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Kutusu açılmamış tüm ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.